ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Podmínky užití

Návštěvou webu www.slevin.cz potvrzujete, že jste si vědomi všech níže uvedených skutečností a podle těchto skutečností budete také postupovat. Podmínky se vztahují na všechny osoby, které mají v úmyslu navštívit nebo užívají slevin.cz a nabývají platnosti a účinnosti jejich zveřejněním.

Autorská a vlastnická práva

Provozovatel internetových stránek www.slevin.cz je společnost Elephant Orchestra, s.r.o., IČ: 03272974 (dále jen "provozovatel"). Vlastník portálu v souladu se zák. č. 121/2000 Sb. o právu autorském, právech souvisejících s právem autorským a právu o změně některých zákonů je oprávněn vykonávat majetková práva k těmto internetovým stránkám. Obsah stránek nelze také uchovávat, upravovat ani šířit bez souhlasu vlastníka.

Používání webu Slevin.cz

Přístup a používání stránek www.slevin.cz je bezplatné. Provozovatel však nenese žádnou zodpovědnost za poskytnutí slevy či nabízené výhody u svých partnerů. Pouze o slevě informuje a prezentuje. Návštěvník zároveň užívá naše stránky na vlastní riziko. Pokud však způsobí technickou poruchu stránek nebo systémů, které přenášejí stránky k tomuto návštěvníkovi i jiným osobám, tento návštěvník odpovídá za veškeré závazky, náhrady a výdaje vzniklé v důsledku takové poruchy.

Odpovědnost a práva provozovatele

Provozovatel neodpovídá za žádné škody vzniklé v souvislosti s využitím služeb, užitím informací nebo stahováním údajů zveřejněných na těchto stránkách. Výše uvedené zahrnuje škody za chyby, opomenutí, přerušení, poruchy, zpoždění, počítačové viry, ztrátu zisku nebo ztrátu dat návštěvníka, neoprávněný přístup k přenosům a datům návštěvníka a jejich změny, jakož i za další hmotné i nehmotné ztráty. Veškeré informace na portálu jsou poskytovány při nejlepším vědomí a svědomí provozovatele, který nenese odpovědnost za jejich úplnost či technickou přesnost. Provozovatel se také zříká veškerých záruk, že materiál uvedený na www.slevin.cz je nezávadný, že přístup na web bude nepřerušený, bez závad a stránky budou bezpečné. Vyhrazujeme si také právo kdykoliv omezit či ukončit přístup návštěvníka na naše stránky nebo k jejich části.

Propojení na třetí subjekty

Provozovatel přebírá některé z informací publikovaných na stránkách www.slevin.cz z jiných zdrojů, které jsou však uvedeny nebo má právo je uveřejnit. Naopak kliknutím na některé odkazy lze tyto stránky opustit. Webové prezentace jiných subjektů na něž portál odkazuje, nejsou pod kontrolou provozovatele, a ten tudíž neodpovídá za jejich obsah či vzhled. Provozovatel zároveň nenese žádnou zodpovědnost za reklamu či propagaci prováděnou jakýmkoliv třetím subjektem prostřednictvím www.slevin.cz. Neodpovídáme za případný neoprávněný zásah do autorských práv třetích osob užitím dodaného materiálu klientem. Klientem se rozumí slevový server, jehož hromadné slevy jsou na www.slevin.cz prezentovány.

Úpravy v pravidlech používání stránek

Provozovatel má právo dle vlastního uvážení kdykoliv provádět změny těchto pravidel zveřejněním jejich upravené verze na těchto stránkách. Návštěvníci jsou odpovědni za pravidelné sledování veškerých provedených změn těchto pravidel, ale provozovatel bude uživatele slevin.cz o každé změně informovat na svém blogu. Pokud budete stránky po provedení změn i nadále používat, změny přijímáte. Pokud se změnami nebudete souhlasit, stránky pro Vás nejsou určeny a nepoužívejte je.

Zásady ochrany soukromí

Většina služeb a informací poskytovaných provozovatelem na stránkách www.slevin.cz je návštěvníkům volbě přístupná bez nutnosti zpracovávání jakýchkoli osobních údajů. Za účelem poskytování některých služeb nebo informací, mohou být návštěvníci vyzváni k poskytnutí e-mailové adresy. Pokud provozovatel v rámci své činnosti zpracovává osobní údaje, postupuje podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Více na Souhlas se zpracováním osobních údajů.

Pro účely zlepšování poskytovaných služeb a přizpůsobování obsahu internetových stránek provozovatel provádí analýzu chování a zájmů návštěvníků stránek www.slevin.cz pomocí služby Google Analytics, v rámci které provozovatel implementoval i funkci Demografické přehledy a přehledy zájmů pro podporu inzerce v Reklamní síti. Návštěvníci se mohou od použití funkcí Google Analytics odhlásit pomocí Nastavení reklam a také v této části personalizovat reklamy Reklamní sítě Google, případně si na stránce pro odhlášení ze služby Google Analytics mohou nainstalovat příslušný doplněk internetového prohlížeče.

Použitím služby Google Analytics získává provozovatel výhradně anonymizované statistické údaje o návštěvnících a jejich chování a zájmech, které nepřiřazuje k osobním údajům návštěvníků.

Právní předpisy České republiky

Provozovatel webu má sídlo v České republice a také tyto stránky jsou provozovány z České republiky. Tato pravidla a užívání stránek se řídí právními předpisy České republiky. Samozřejmostí je přístup na portál ze všech míst světa, stránky však vyhovují právním požadavkům České republiky. Pokud některé z materiálů uvedených na těchto stránkách nebo jejich užívání jsou v rozporu s právními předpisy země příslušného návštěvníka platnými v době uskutečnění přístupu, pak stránky nejsou pro tohoto návštěvníka určeny.

Slevín je agregátorem hromadných slev.

Jedná se o shromaždiště slevových nabídek od více než 100 poskytovatelů hromadných slev. Nechtějí se Vám procházet všechny slevové portály? Slevín Vám přehledně zobrazí veškeré hromadné slevy na jednom místě. Následně si na Slevíně můžete všechny slevy filtrovat podle různých parametrů - výše slevy, ceny, zbývajícího času, počtu prodejů a oblíbenosti. Hromadné slevy jedině na Slevíně!