Vážení a milí uživatelé,

v rámci zkvalitnění služeb a nabídek na trhu slevových portálů pro Vás Slevín.cz a Paylo.cz připravili novinku tzv. “Garance spokojenosti – Ověřený portál”, který zaručuje že jde o námi ověřený portál poskytující kvalitní zákaznické služby.


Aby slevový server Certifikát získal, musí prokazatelně splňovat několik podmínek:


1. Telefonická podpora - Zákazníkům musí být k dispozici telefonická podpora.


2. Platba kartou - Slevový server umožňuje platbu platebními kartami a to za stejné ceny jako prezentuje.


3. Garance vrácení peněz - Slevový server musí mít aktivní přístup při vracení peněz zákazníkům za neuspokojivé služby. Nejen při neposkytnutí služby, ale i při její špatné či nedostatečné kvalitě, oproti popisované nabídce.


4. Kvalitní slevové nabídky - Slevový server nesmí nabízet nekvalitní zavádějící či dokonce podvodné slevové nabídky. Musí pečovat o kvalitu svých slevových nabídek a partnerů.


Pevně věříme, že Vám certifikace přispěje ke kvalitním a opakovaným nákupům.S pozdravem

Váš Slevín.cz Zpět

Slevín je agregátorem hromadných slev.

Jedná se o shromaždiště slevových nabídek od více než 100 poskytovatelů hromadných slev. Nechtějí se Vám procházet všechny slevové portály? Slevín Vám přehledně zobrazí veškeré hromadné slevy na jednom místě. Následně si na Slevíně můžete všechny slevy filtrovat podle různých parametrů - výše slevy, ceny, zbývajícího času, počtu prodejů a oblíbenosti. Hromadné slevy jedině na Slevíně!