NewGo.cz

Mezi nejznámější poskytovatele hromadných slev patří NewGo.cz. NewGo.cz denně nabízí několik kolektivních slev. Hromadné slevy NewGo.cz nabízí v Praze, Brně a dalších několika městech. Prohlédněte si všechny aktuální nabídky skupinových slev NewGo.cz na Slevíně. Na Slevíně naleznete všechny nabídky od všech provozovatelů hromadných slev včetně NewGo.cz. Nenechte si ujít žádnou nabídku NewGo.cz z oblasti pobytů a cestování a ušetřete při hromadných nákupech.

Seřadit podle

Až 6 dní pro dva v obci Lipová-lázně

Cena 1 690 Kč
Zbývá 3 dny
Koupeno 3x
Sleva byla přidána mezi oblíbené. Sleva je již obsažena mezi oblíbenými.
Přejít do sekce Oblíbené.

Pošli odkaz na slevu e-mailem.

Rozbalit detail nabídky

Jeseníky a Lipová-lázně u hotelu Romantik od 1 690 Kč. Lázeňské prostředí i TOP skiareály a skvělé snídaně v oblíbeném hotelu Romantik. Vyrazte do lázní a do hor až do června 2017!

Platí v období 20. 10. 2016 - 27. 10. 2016
Detail Detail
Jsme na Facebooku

Slevín je agregátorem hromadných slev.

Jedná se o shromaždiště slevových nabídek od více než 100 poskytovatelů hromadných slev. Nechtějí se Vám procházet všechny slevové portály? Slevín Vám přehledně zobrazí veškeré hromadné slevy na jednom místě. Následně si na Slevíně můžete všechny slevy filtrovat podle různých parametrů - výše slevy, ceny, zbývajícího času, počtu prodejů a oblíbenosti. Hromadné slevy jedině na Slevíně!