Slevy v Mladé Boleslavi

Všechny hromadné slevy v Mladé Boleslavi na jednom místě. Prohlédněte si všechny slevy pro Mladá Boleslav na dnešní den, sesbírané ze všech systémů na hromadné nakupování v České republice. Jedině Slevín.cz vám umožní jednoduše prohlížet - hromadné slevy Mladá Boleslav ze všech kategorii včetně gastronomie, pobytů, wellness, krásy a dalších! Slevín Vám doporučuje vyzkoušet hromadné slevy.

Našli jsme pro vás 4 slevy

Spalujte tuky, vytvarujte si postavu a zbavte se celulitidy s pomocí VacuStepu! Toto cvičení je cílené a rychlé na spalování tuků, zejména v dolní části těla (boky, břicho, hýždě, stehna). Prokázané výsledky dlouhými lety praxe!

Platí v období 25. 07. 2014 - 31. 10. 2014
Podkategorie
Detail Detail

Pokud se vám nechce trávit hodiny v posilovnách, máme pro Vás řešení. Vibrační plošinu!! Vyzkoušejte nyní i vy tento stroj, nabízíme Vám celých 100 minut cvičení!

Platí v období 25. 07. 2014 - 31. 10. 2014
Podkategorie
Detail Detail

Udržte si krásně opálené tělo i když jste se vrátili z dovolené! 100 minut v soláriu ve Studiu Step

Platí v období 25. 07. 2014 - 31. 10. 2014
Podkategorie
Detail Detail

Slevín je agregátorem hromadných slev.

Jedná se o shromaždiště slevových nabídek od více než 100 poskytovatelů hromadných slev. Nechtějí se Vám procházet všechny slevové portály? Slevín Vám přehledně zobrazí veškeré hromadné slevy na jednom místě. Následně si na Slevíně můžete všechny slevy filtrovat podle různých parametrů - výše slevy, ceny, zbývajícího času, počtu prodejů a oblíbenosti. Hromadné slevy jedině na Slevíně!

Jsme na Facebooku