Jižní Čechy Pro celou ČR

Našli jsme pro vás 6 slev

Letní víkend u řeky v luxusním hotelu v Táboře

Platí v období 21. 07. 2014 - 21. 08. 2014
Podkategorie
Detail Detail

Komfort v luxusních apartmánech u Orlické přehrady na 3, 4 nebo 6 dnů pro 2 osoby s bohatými snídaněmi, neomezeným využitím vířivky, sauny a bazénů. Kompletně vybavené a prostorné apartmány v nádherném a romantickém prostředí!

Podkategorie
Detail Detail

Poznávací či relax pobyt v Hluboké n. Vltavou

Platí v období 17. 07. 2014 - 20. 12. 2014
Podkategorie
Detail Detail

Libujte si v jižních Čechách 3 dny s ubytováním v Hotelu Prajer, polopenzí s gurmánskými zážitky a slevou na vířivku a saunu. Malebná krajina, v okolí nejkrásnější zámky, rybníky a cyklostezky.

Podkategorie
Detail Detail

3 dny parádního rozmazlování pro 2 osoby v Interhotelu America**** v krásném historickém městě Písek. Výborná gastronomie, neomezený vstup do wellness a do sauny. K tomu i další bonusy pro vaše aktivní vyžití. Relaxace na nádherném místě.

Podkategorie
Detail Detail

3 nezapomenutelné dny pro 2 osoby v krásném Hotelu Art v Písku s bohatou polopenzí a kávičkou s dezertem. Krásné historické centrum, ráj pro cyklisty a výlety po malebných jižních Čechách.

Podkategorie
Detail Detail

Slevín je agregátorem hromadných slev.

Jedná se o shromaždiště slevových nabídek od více než 100 poskytovatelů hromadných slev. Nechtějí se Vám procházet všechny slevové portály? Slevín Vám přehledně zobrazí veškeré hromadné slevy na jednom místě. Následně si na Slevíně můžete všechny slevy filtrovat podle různých parametrů - výše slevy, ceny, zbývajícího času, počtu prodejů a oblíbenosti. Hromadné slevy jedině na Slevíně!

Jsme na Facebooku